niedziela 06 sierpień 2017
Szkolenia dla pracowników i rodziców podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z życia"


W związku z realizacją zadania publicznego pn. Szkolenia dla pracowników i rodziców niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z życia", w siedzibie naszego stowarzyszenia odbyło się szkolenie dla kadry bezpośrednio zaangażowanej w proces rehabilitacji zawodowej i społecznej niepełnosprawnych podopiecznych stowarzyszenia - "Little Room" w stymulacji rozwoju małych dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz szkolenie dla rodziców naszych podpiecznych - "Adaptacja otoczenia domowego dziecka z niepełnosprawnością – stymulacja domowa".


  Trenerem była Pani Ilona Nitychoruk Piekarz - surdopedagog, tyflopedagog, specjalista w zakresie pracy
z dziećmi z autyzmem. Pani Ilona specjalizuje się w diagnozie pedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz specjalistycznej terapii indywidualnej dzieci niesłyszących, słabosłyszących, niewidomych, słabowidzących, z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ze sprzężoną niepełnosprawnością. Zna język migowy, pismo Braile’a oraz alternatywne formy komunikacji.

 
Zadanie publiczne jest wspołfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego.Zapraszamy do galerii!
Idź do strony  [1] 2 3 ... 33 34 35